Kapcie  w kształcie czołgów w prezencie dla faceta?…

Hmmm… co by nie powiedzieć – dwie chłopięce zabawki, które można nosić zawsze, gdy chronią ściany domu. Tak, żeby nikt nie widział, że czasem nawet poważny i silny mężczyzna chciałby być po prostu Jankiem, Danielem, czy Grześkiem.

Fenomen ich popularności w tym właśnie upatruję.

Maniaków militariów nie brakuje, dlatego ich przyjaciele szukają unikalnych gadżetów, które będą mogły towarzyszyć obdarowanemu na co dzień, a jednocześnie nie będą miały mocy rażenia prawdziwej broni.

I tak powstało już kilka modeli TIGERA.

TIGER to zdecydowanie gwiazda wśród czołgów.

Jeśli więc będziecie szukać czegoś naprawdę wyjątkowego dla swojego mężczyzny, brata, ojca czy sąsiada – to może pomyślcie właśnie o takim prezencie.

W sekrecie Wam powiem, że zawsze ale to zawsze, towarzyszy mu wiele uśmiechu, radości, a później pamięć i wieloletnia wdzięczność za starannie przemyślany prezent.

Jak je zamawiać?

Napisać do mnie poprzez formularz kontaktowy. Podać numer stopy i ewentualnie model, do którego mam upodobnić kapcie. Ja wyceniam je i podaję czas realizacji.

Konsultujemy kolory włóczek i ewentualne napisy, znaczki itp.

Wpłacacie kwotę za kapcie z góry.  A ja przystępuję do pracy. Przed wysyłką pokazuję Wam zdjęcia, możecie zawsze zmienić detale, coś dodać lub odjąć. Po Waszej akceptacji – wysyłam.

Ponieważ robi się je kilkanaście godzin lubię mieć 2-3 tygodnie, więc napiszcie jak szybko się da.

Zawsze zdążam na termin. Jeśli jest takie życzenie pakuję na prezent dołączając życzenia.

Możecie też zajrzeć do sklepu i zamówić kupując produkt na zamówienie.

www.mayatomanik.pl/sklep