Zadzwoń: 793 394 930; Napisz:  biuro@mayatomanik.pl

Maya Tomanik | Maya Mirosława Tomanik pracownia rzemiosł artystycznych Lothlory hurt detal, animacja kultury, warsztaty artystyczne

Malowane kubki, talerze, porcelana

Malowane kubki, talerze, porcelana to zawsze dobry pomysł na prezent. Dając go ma się gwarancję, że będziemy z obdarowaną osobą zawsze kiedy popija kawę lub herbatę, gdy je ciastko lub siada do śniadania.

Taki podarunek to wpraszanie się do bliskich w przyjemne chwile relaksu… Możemy być pewni, że bliska nam osoba, będzie myśleć o nas  zawsze gdy spojrzy na ten niebanalny upominek.

Znajdziecie tutaj także inne wyroby: talerzyki deserowe, filiżanki i maselniczki – wszystko, co przyda się w kuchni i na stole. Wszystko, co może zdobić i przynosić radość z codziennego korzystania.

Malowane kubki, talerze, porcelana to zwyczajne przedmioty w niezwyczajnej odsłonie. Dzięki nim wnętrze nabiera blasku i charakteru. Mogą stanowić motyw przewodni lub go uzupełniać. Kubki i talerze malowane z troską o szczegół, z miłością do tworzenia pięknych przedmiotów są wisienką na torcie dla każdego użytkownika. Doceniają je domownicy i goście. Dzięki nim piękne chwile zostają w pamięci i są jeszcze piękniejsze.

Można myć w zmywarce, choć zalecamy delikatne, serdeczne traktowanie.

Designerskie produkty prosto z pracowni Lothlory. Znajdziesz tu gadżety, artykuły dekoracyjne, ubrania i zabawki - personalizowane i zawsze hand made. Zamknij