Zakupiony towar można zwrócić lub anulować zakup

Pamiętaj, że możesz zrezygnować z zakupu do 14 dni bez podania przyczyny, a jeśli go sobie zostawisz – czego Tobie i sobie życzymy – że jest on objęty rękojmią (gwarancją) przez dwa lata. W każdym przypadku koszt odesłania towaru pokrywa kupujący.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z zakupu – możesz to zrobić na dwa sposoby:

  1. Możesz anulować transakcję
    Do momentu nadania przesyłki przez nas.
    Zawsze staramy się jak najszybciej wysyłać zakupiony u nas towar – dlatego zadzwoń do mnie lub napisz powiadamiając o swoim zamiarze. postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.
  2. Jeśli nie zdążysz anulować transakcji lub po otrzymaniu towaru uznasz, że chcesz go zwrócić – możesz tego dokonać do 14 dni (od dnia zakupu) ale wówczas musisz pokryć koszty przesyłki.
    Proszę weź od usługodawcy potwierdzenie nadania przesyłki, gdyż zdarza się, że przesyłki niezarejestrowane giną. Kiedy towar do nas dotrze – zwrócimy pieniądze do 14 dni, na podane przez Państwo konto.

WAŻNE! Zanim odeślesz nam towar – napisz o swoim zamiarze w mailu na adres: biuro@mayatomanik.pl.

Koniecznie napisz datę, czego dotyczy wola zwrotu i podpisz się. Nie musisz podawać przyczyny ale będziemy wdzięczni za Twoją uwagę na ten temat.

PAMIĘTAJ: Towar musi być w nienaruszonym stanie – w innym wypadku możemy obniżyć kwotę proporcjonalnie do obniżenia wartości towaru.
Jeśli jest robiony na Twoje zamówienie – skontaktuj się z nami i będziemy negocjować…. Każda taka sytuacja musi być rozpatrzona indywidualnie.